Kategorie vzorů

Žádost o přeložení do jiného místa výkonu práce

Přeložení znamená změnu místa výkonu práce zaměstnance. Pokud o přeložení nežádáte ze své iniciativy, může vás zaměstnavatel přeložit na jiné místo výkonu pouze s vaším souhlasem a pokud je to z provozních důvodů nezbytné.

Přeložení je upraveno dle § 43 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Přeložení na jiné místo výkonu práce, než je uvedeno v pracovní smlouvě, může být provedeno pouze se souhlasem zaměstnavatele. Přeložení musí být vždy písemné.

V případě přeložení ukládá přeloženému zaměstnanci úkoly, organizuje jeho práci, řídí a kontroluje jej příslušný vedoucí zaměstnance, pod kterého byl zaměstnance přeložen.

Pozor přeložení je možné pouze mezi jednotlivými pracovními místa v rámci jednoho zaměstnavatele.

Náš formulář využijte pokud budete chtít přeložit z vlastní iniciativy. O tom, jak má vypadat a jaké právo má zaměstnavatel, pokud by vás chtěl přeložit, vám poskytneme v dalším článku.

TORP, s.r.o.
se sídlem Třešňová 298/13
110   Praha 1

 

Věc: Žádost o přeložení do jiného místa výkonu práce

 

Na základě pracovní smlouvy uzavřené dne 10. 4. 2014 vykonávám práci asistentky manažera vnitřního provozu ve společnosti TORP, s.r.o., místo výkonu práce Praha 1.

Z důvodu rodinných, konkrétně zdravotního stavu mé matky, se stěhuji do Pardubic, kde je má přítomnost momentálně nenahraditelná.
Prosím o zvážení mého přeložení na pobočku společnosti v Pardubicích, neboť pozice, kterou vykonávám v Praze, je nyní na dané pobočce neobsazená a pracovní náplň se plně shoduje s mojí dosavadní činností.

Pokud mé žádosti vyhovíte, prosím o nástup k datu 1. listopadu 2014.

V Praze dne 20. 9. 2014

 

Helena Zázvorová
Helena Zázvorová
bytem Dolní 33, Praha 7

.

Byl pro vás tento článek přínosný? Dejte mu 5 hvězdiček!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (hlasováno 4x, průměr: 4,75)
Loading...

Máte k článku otázku? Zeptejte se v komentářích!

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.