Kategorie vzorů

Výzva k odstranění neuspokojivých pracovních výsledků

Zaměstnavatel, který zjistí, že jeho zaměstnanec nesplňuje předpoklady stanovené právními předpisy nebo nesplňuje-li bez zavinění zaměstnavatele požadavky pro řádný výkon této práce nebo spočívá-li nesplňování těchto požadavků v neuspokojivých pracovních výsledcích, je možné zaměstnanci z tohoto důvodu dát výpověď.

Ale jen pokud byl zaměstnavatelem v době posledních 12 měsíců písemně vyzván k jejich odstranění a zaměstnanec je v přiměřené době neodstranil. Poté skončení pracovního poměru výpovědí ze strany zaměstnavatele je bez nároku na odstupné.

 

VZOR

Zaměstnanec

Petr Mlynář
bytem Pod Jezem 658, 698 03 Dolní Lhota
r.č. 810516/8961

 

Věc: Výzva k odstranění neuspokojivých pracovních výsledků

 

Na základě pracovní smlouvy ze dne 5. května 2013 jste v naší společnosti zaměstnán jako soustružník.

Tímto Vás upozorňujeme, že v současné době nesplňujete požadavky pro řádný výkon přidělené práce. Tyto požadavky spočívají v neuspokojivých pracovních výsledcích, zejména v tom, že poslední tři měsíce Vaše výrobky nesplňují kvantitativní a kvalitativní požadavky dle vnitřních předpisů naší společnosti. Proto Vás v souladu s § 52 odst. 1 písm. f) zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů,

vyzýváme

abyste odstranil neuspokojivé pracovní výsledky.

Současně Vás upozorňujeme, že pokud nedojde k odstranění neuspokojivých pracovních výsledků k 20. dni následujícího měsíce od doručení této výzvy, zvážíme rozvázání pracovního poměru.

 

V Praze dne 17. listopadu 2014

 

Zaměstnavatel

Antonín Marcipán

Alfa s.r.o.
jednající Antonínem Marcipánem
jednatelem

 

.

Byl pro vás tento článek přínosný? Dejte mu 5 hvězdiček!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (hlasováno 2x, průměr: 3,00)
Loading...

Máte k článku otázku? Zeptejte se v komentářích!

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.