Kategorie vzorů

O vzorech

V roce 2013 převzalo server vzory.cz občanské sdružení Vzory.cz o.s. (dnes Vzory.cz z.s.), která se stará o obsahovou stránku serveru.

Vzory.cz přinášejí zdarma vzorové dokumenty, smlouvy, podání, žádosti pro každodenní život.

Cílem vzorů.cz je poskytnou široké veřejnosti základní pomoc při sepisování právních listin zejména prostřednictvím vzorových předloh, které mají být vodítkem pro vytvoření vlastního dokumentu.

Redakci Vzory.cz tvoří studenti z právnických vysokých škol České republiky. NENAHRAZUJEME KVALIFIKOVANOU PRÁVNÍ POMOC. Dojde-li v důsledku postupu dne našich článků ke vzniku jakékoliv hmotné nebo nehmotné škody nebo újmy, nenese za ni Vydavatel ani autoři odpovědnost, tím je vyloučen  § 2950 z.č. 89/2012 Sb.

Pomozte nám a podporujte vzory.cz napište o nás na Facebooku, na svém blogu, doporučte nás přátelům.

PODPOŘTE NÁS

Naše občanské sdružení Vzory.cz funguje převážně na bázi dobrovolnictví. Přesto se nám náklady spojené s touto činností nevyhnou a potřebujeme platit chod sdružení, jako je nájem, sdílené kanceláře, telefon, koordinace projektu, brigádníky a kancelářské potřeby. Abychom tak mohli informovat a tím pomáhat široké veřejnosti v různých právních oblastech, potřebujeme Vaši podporu.

Způsoby podpory:

1)    FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK – PŘEVODEM NA ÚČET

  • Číslo účtu: 2000394790/2010
  • Název banky: Fio Banka

Na poskytnutý dar Vám můžeme vystavit potvrzení o daru pro účel snížení daňového základu.

2)    OSOBNÍ ZAPOJENÍ

  • Rádi Vás přivítáme v týmu – stačí se podívat do sekce Dobrovolnická činnost nebo zavolat na tel.: +420 602 612 337

PŘEDEM DĚKUJEME ZA PODPORU!!!

.

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.