Kategorie vzorů

Trestní oznámení – krádež

Velmi užitečný vzor trestního oznámení krádeže. Stačí jen vylíčit souvislosti a předložit fotodokumentaci, poslat jej na policii a ona se tím už začne zabývat.

Policie České republiky
Okresní ředitelství Praha 1
Bartolomějská 14
110 00   Praha 1

Věc: Oznámení Ladislava Konečného o skutečnostech nasvědčujících tomu, že byl spáchán trestný čin krádeže

Já, níže podepsaný Ladislav Konečný, narozen 15. 8. 1964, živnostník, bytem Slezská 185, Praha 2, tímto činím

o z n á m e n í

o skutečnostech nasvědčujících tomu, že v objektu, kde provozuji svou živnost, byl spáchán trestný čin krádeže podle § 205 Trestního zákoníku, jehož se dopustil zatím neznámý pachatel tím, že v noci dne 17. 9. 2013 vnikl do předmětného objektu, přičemž přeštípl kladku a vykopl dveře. Z předmětného objektu odnesl veškeré vybavení, které používám pro svou živnost – tedy masážní oleje, masážní křeslo a sadu hřejivých lamp, to vše v hodnotě 26 150,- Kč. Navíc při útěku z místa činu rozbil okno v hodnotě 1 702,- Kč.

Jsem tedy přesvědčen, že zde jsou důvody k zahájení úkonů trestního řízení směřující k objasnění uvedených skutečností a osoby pachatele, když toto vše důvodně nasvědčuje spáchání trestného činu krádeže. Zároveň tímto

ž á d á m ,

aby mě policejní organ do jednoho měsíce od podání tohoto oznámení vyrozuměl o zjištěných skutečnostech ohledně neznámého pachatele.

V Praze dne 18. 9. 2013

Ladislav Konečný
(podpis)

Přílohy: Fotodokumentace místa činu

Do jednoho měsíce od podání tohoto oznámení vás policejní orgán informuje, k jakému došel závěru a zda byl tento trestný čin vůbec spáchán..

Byl pro vás tento článek přínosný? Dejte mu 5 hvězdiček!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (hlasováno 1x, průměr: 5,00)
Loading...

Máte k článku otázku? Zeptejte se v komentářích!

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.