Kategorie vzorů

Souhlas s umístěním sídla společnosti

Jednou z povinných příloh pro řádný prvozápis společnosti je souhlas vlastníka nemovitosti s umístěním sídla, která dokazuje formální sídlo společnosti.

Souhlas vlastníka nemovitosti musí být podepsán s úředně ověřeným podpisem. K souhlasu je nezbytné přiložit výpis z katastru nemovitostí – tento výpis je možné získat na jakékoliv pobočce CzechPointu či pobočce České pošty, stačí znát pouze LV nemovitosti, popř. katastrální území.

 

 

Souhlas s umístěním sídla nově vzniklé společnosti Rozjedemeto s.r.o.

 

 

Já, níže podepsaný, Ladislav Znalečný, narozen 4. 12. 1955, bytem Obchodovatelná 332, 160 00 Praha 6,
jakožto výlučný vlastník níže specifikované nemovitosti

 

 tímto uděluji souhlas k tomu, aby

 

 v nebytovém prostoru č. 123/09, nacházející se v budově č. p. 123, stojící na pozemku parc. č. 33762, na adrese Podnikatelská 123/09, 184 00 Praha 8, zapsané u Katastrálního úřadu pro Hl. město Prahu, Katastrální pracoviště Praha, na listu vlastnictví č. 551, pro obec Praha a katastrální území Kobylisy, bylo umístěno sídlo nově vzniklé společnosti Rozjedemto s.r.o., a zároveň potvrzuji, že tento souhlas lze považovat za právní důvod užívání místností, do nichž je umístěno sídlo této společnosti.

 V Praze dne 3. 3. 2015

 

 

Ladislav Znalečný

Ladislav Znalečný

/úředně ověřený podpis/

 

.

Byl pro vás tento článek přínosný? Dejte mu 5 hvězdiček!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (hlasováno 41x, průměr: 4,39)
Loading...

Máte k článku otázku? Zeptejte se v komentářích!

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.