Kategorie vzorů

Potřebujete venku usadit mnoho hostů? Pomohou vám pivní sety

Od jara do podzimu se venku koná spousta akcí, které pořádají města, obce, ale také dobrovolní hasiči, firmy pro své zaměstnance, rodiny a mnozí další. Ať už chcete na zahradě, na náměstí, v areálu firmy či kdekoli jinde usadit více osob najednou, hravě toho docílíte s pivními sety.

Přednosti pivních setů

Nenechte se zmást názvem praktických stolů s lavicemi neboli pivních setů. Jsou velmi známé, používají se mnoho let, jsou tedy časem prověřené a každoročně si je pořídí mnoho organizací, firem i soukromých osob. Pivní sety jsou vyráběny z kvalitního dřeva, jsou povrchově ošetřeny, a tak se můžete spolehnout, že vám budou sloužit mnoho let k vaší plné spokojenosti.

Pivní sety jsou jedním z nejoblíbenějších řešení, jak usadit hosty při slavnostech, festivalech, oslavách, kulturních i firemních akcích atd. Potěší vás jejich nízká cena, která je v případě koupě více kusů setů ještě výhodnější. Tak tomu je v e-shopu Hawaj.cz.

Jestliže budete chtít vlastnit více setů najednou, nebudou zabírat příliš mnoho místa. Nejenže se s nimi snadno manipuluje, ale také jsou skladné.

Levné pivní sety v mnoha velikostech

Protože se potřeby po usazení množství osob značně liší, v nabídce jsou pivní sety v různých velikostech. K nejprodávanějším patří pivní set 220 x 50 x 25 cm se 3 nohami na lavici. Set obsahuje 1 stůl a 2 lavice. Výška stolu je 76 cm a výška lavice 46 cm. Na druhém místě je pivní set s rozměry 200 x 50 x 25 cm.

Díky povrchové úpravě setů jsou tyto odolné jak vůči slunci, tak vůči vlhkosti. Velmi praktické je pořídit i párty stany, do nichž se umístí pivní sety a tím vznikne dokonalé zázemí pro oslavu, kulturní akci a další události za každého počasí.

Podívejte se na webové stránky Hawaj.cz a vyberte si pivní sety s rozměry, které vám budou vyhovovat. Spokojeni budete jistě s kvalitou i nízkou cenou.

Byl pro vás tento článek přínosný? Dejte mu 5 hvězdiček!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...

Máte k článku otázku? Zeptejte se v komentářích!

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.