Kategorie vzorů

Jak na nákup užitečných, avšak cenově příznivých vánočních dárků

Jedno z nejpohádkovějších období v roce se již nezastavitelně blíží a s ním dost možná i strasti z výběru vhodných vánočních dárků. Podstatné je vybrat nejen takové dárky, které potěší obdarovaného, ale zároveň takové, které příliš nezatíží rodinný rozpočet. Jak tedy nakoupit užitečné, avšak cenově příznivé dárky?

Zdroj: unsplash.com, freestocks

 

Využijte nabídky akčních letáků

Pokud se sháněním vánočních dárků začnete dostatečně dopředu, máte možnost spoustu produktů zakoupit za výhodné ceny, a to využitím akčních letáků umístěných na slevovém portálu Kaufino.com. Prolistovat je možné například Tesco supermarket leták a v něm zahrnuté drogistické zboží nebo jsou skvělou volbou i jedlé dárky. Sestavte obdarovanému například ochutnávací balíček, který bude zahrnovat vše, co má rád. Zhotovit jde balíček s výběrem různých čokolád, paštik nebo s variacemi sušeného masa. 

Akční letáky toho však nabízejí daleko více, velmi často se slevy vztahují i na knihy, sportovní doplňky nebo na oblečení. Začnete-li s pravidelným kontrolováním akčních letáků již dnes, rozhodně do Vánoc narazíte na něco, co potěší vás, vaši peněženku i obdarovaného.

Tematicky pojaté dárkové balíčky

U výběru dárku se v prvé řadě hledí na nápad, nikoliv na cenu, proto se zamyslete nad tím, co má daná osoba nejraději. Pokud se jedná o vášnivého cestovatele, určitě na svých cestách ocení miniatury produktů, ekologické a skladné varianty kosmetiky nebo trvanlivé potraviny. Ty velmi často nabízí například Tesco supermarket leták. Nicméně dostupné jsou i jiné obchody a akční ceny, stačí se jen porozhlédnout. 25. listopadu se navíc uskuteční Černý pátek, který s sebou přináší výhodné ceny na cokoliv, co vás jen napadne, od elektrických spotřebičů, přes oblečení, až po doplňky do domácnosti. Jestliže tak máte ve svém okolí knihomola, pořiďte mu při Černém pátku cenově zvýhodněný set knih, případně poukázku do daného knihkupectví. Nicméně knížky nemusíte vyloženě kupovat, velkou radost určitě udělá i uhrazení členství v místní knihovně.

Vsaďte na společné vzpomínky 

Velkou radost svému blízkému okolí určitě uděláte i volbou osobního dárku. Jestliže nabízejí obchody akční ceny na alba, samolepky či jiné dekorativní sety, vytvořte své rodině a přátelům album společných vzpomínek, přidejte k tomu popisky, oblíbené fotografie nebo jim klidně něco nakreslete. Dále jsou parádní možností kryty na telefon nebo trička s vlastními fotografiemi, přičemž se nejedná o finančně nákladnou záležitost

Jednou z variant je samozřejmě i osobní výroba, která je již o něco pracnější a cenově možná nákladnější, než pokud si výrobky zakoupíte na některém z e-shopů. Kromě krytu na mobil nebo oblečení vlastní fotkou můžete ozdobit hrneček, dokonce jsou v nabídce i takové hrnky, které jsou celé černé a když se do nich nalije něco horkého, vybarví se na nich postupně fotky. V neposlední řadě darujte plátěnou tašku s vlastním potiskem nebo ponožky. 

Byl pro vás tento článek přínosný? Dejte mu 5 hvězdiček!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...

Máte k článku otázku? Zeptejte se v komentářích!

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.