Kategorie vzorů

Jak zjistit, jaká řízení jsou vedena s mojí osobou?

Pokud jste ztratili přehled o tom, jaká řízení jsou s Vámi jako účastníkem řízení vedena, nemusíte zoufat, stačí se jednoduše soudu dotázat. Tato situace se mnohdy stává lidem, kteří mají několik exekucí, které zprvopočátku neřeší a v případě, kdy je chtějí začít řešit, nedovedou rozklíčovat komu a kolik vlastně dluží.

Soud Vám však poskytne informace pouze o řízeních, u nichž nemůže být zmařen účel výkonu rozhodnutí či exekuce, tedy zjednodušeně řečeno, pokud Vás ještě neobeslal exekutor, ani z požadovaného výpisu se o exekuci nedozvíte.

Tuto žádost musíte podat k Vašemu místně příslušnému soudu, kterým nejčastěji bude soud v obvodu Vašeho trvalého či faktického bydliště (podrobně je úprava místní příslušnosti upravena v § 84-89a zákona č. 99/1963, Sb., občanského soudního řádu). Pokud jste se stěhovali, je vhodné podat žádost na všechny soudy, které by přicházely do úvahy.

Okresní soud v Děčíně

Masarykovo nám. 1/1

405 97 Děčín

 

 

Jan Novák

nar. 3. 3. 1965

rč. 650303/0000

bytem Stará 33

Děčín

 

 

Žádost o sdělení

 

Vážení,

 

zdvořile Vás tímto žádám o sdělení přehledu řízení, vedených na mou osobu u vašeho soudu, a to v řízeních civilních, opatrovnických a exekučních, včetně sdělení spisových značek.

 

V Děčíně dne 10. 4. 2020

 

Jan Novák

                                                                                                                          podpis

Byl pro vás tento článek přínosný? Dejte mu 5 hvězdiček!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (hlasováno 2x, průměr: 4,00)
Loading...

Máte k článku otázku? Zeptejte se v komentářích!

Přihlášení

Nemáte účet?

Registrovat se

Proč se registrovat?

Pokud se zaregistrujete, budete moct zdarma stahovat šablony vzorů v otevřeném formátu .doc bez zadávání e-mailů. Nebojte, spamovat vás nebudeme.